Samsø Festivalplads
Strandskoven 7C, Samsø
Danmarks Hyggeligste Musikfestival. 4 dage med musik, sol, strand og vand.
DAGENS PROGRAM
Forsamlingshuset Talentscenen:
13.00 talent 1: South of Limbo
14.00 talent 2: Strangers in town
15.00 talent 3: Guðn'
16.00 talent 4: Thomas Blum
17.00 talent 5: Jasmin Road
Store scene
18.00 Scarlet Pleasure
20.30 Benjamin Hav & Familien
23.30 Magtens Korridorer
Rullen
19.30 Vinder af Talentkonkurrencen
22.00 Zar Paulo
01.00 Hedegaard
Forsamlingshuset
18.00 Banko v. Morfar og fætter
21.00 Gas-bi-dua
23.00 DJ Martin Koch
Samsø Festivalplads
Strandskoven 7C, Samsø
Danmarks Hyggeligste Musikfestival. 4 dage med musik, sol, strand og vand.
DAGENS PROGRAM:
Store scene
12.30 Shu-bi-dua 2.0
15.00 Lis Sørensen
17.40 TopGunn
20.20 Jonah Blacksmith
23.00 Medina
Rullen
13.50 Disco Dasco med Swingtime
16.20 Svea S
19.00 Fräulein
21.40 Danser med Piger
00.30 Chefen & Hitfesten
Forsamlingshuset
13.00 Stand-up Steen Molzen, Karsten Green, Christian Fuhlendorff, Konferencier: Jøden
16.00 Mike Anderson Solo
18.00 Pubquiz v. Quizmaster Duncan
21.00 Gas & Vand
23.00 DJ Jesper Nielsen
Legepladsen
17.00 Cirkus Mongo
Samsø Festivalplads
Strandskoven 7C, Samsø
Danmarks hyggeligste musikfestival. 4 dage med musik, sol, strand og vand.
DAGENS PROGRAM:
Store scene
12.30 Sko/Torp
15.00 Hjalmar
17.40 Alex Vargas
20.20 KrebsFalch
23.00 Infernal
Rullen
13.50 Katrine Bille
16.20 URO
19.00 ICEKID
21.40 The Powls
00.30 Halberg & Friends
Forsamlingshuset
13.00 Stand-up Torben Chris, Victor Lander, Dan Andersen, konferencier: Jøden
16.00 Rikke Thomsen m. Band
18.00 Pubquiz v. Quizmaster Duncan
21.00 Henning Stærk m Band
23.00 80'er fest v. DJ Jesper Nielsen
Legepladsen
14.00 & 16.00 Cirkus Mongo
Samsø Festivalplads
Strandskoven 7C, Samsø
Danmarks Hyggeligste Musikfestival. 4 dage med musik, sol, strand og vand.
DAGENS PROGRAM:
Store scene
12.30 Rocazino
15.00 Wafande & Pharfar
17.40 Folkeklubben
20.20 Andreas Odbjerg
23.00 Rasmus Seebach
Fyrværkeri
Rullen
13.50 MBP TOP 3
16.20 Ida Laurberg
19.00 Loveshop
21.40 Pil
Forsamlingshuset
12.30 DONG
16.00 Karl Kristian Solo
18.00 Pubquiz v. Quizmaster Duncan
21.00 Almost AC/DC
23.00 90'er fest v. DJ Jesper Nielsen
Legepladsen
14.00 & 16.00 Cirkus Mongo